RSS
Новости
22 февраля, 14:31
ПАТ «Донбасенерго» продовжує працювати у штатному режимі
ПАТ «Донбасенерго» повідомляє про те, що головна структурна одиниця компанії — Слов'янська ТЕС працює у штатному режимі. «Ми продовжуємо генерувати електроенергію відповідно до виробничих планів та відвантажуємо її в об'єднану енергосистему України. Персонал усіх структурних одиниць перебуває на своїх робочих місцях.

Слов'янська ТЕС належить до об'єкта критичної інфраструктури України. У зв'язку з бойовими діями зупинено Луганську ТЕС, а отже, значно знижено надійність електропостачання східної частини країни. Сьогодні ми забезпечуємо теплом та електроенергією тисячі населених пунктів Донбасу, тому розуміємо всю міру відповідальності, яка лежить на плечах працівників Слов'янської ТЕС.

Наша компанія провела внутрішній та зовнішній аудит систем безпеки. Ми підтримуємо постійний зв'язок з урядом України», — повідомив Голова Правління «Донбасенерго» Едуард Бондаренко.

За його словами, перенесення ізольованого режиму роботи енергосистеми України, запланованого на 24–26 лютого поточного року в рамках підготовки синхронізації з європейською енергосистемою, не передбачається. «Слов'янська ТЕС до роботи в ізольованому режимі готова», — наголосив Е. Бондаренко.

Довідково: станом на 01.02.2022 р. 60,86 % акцій ПАТ «Донбасенерго» належать Приватному акціонерному товариству «ЕНЕРГОІНВЕСТ ХОЛДИНГ», 25 % + 1 акція — державі в особі Фонду державного майна України.

ПАТ «Донбасенерго» об’єднує дві електростанції: Слов’янську та Старобешівську ТЕС (остання з 2014 р. розташована на не підконтрольній Україні території). З березня 2017 р. показники виробничої діяльності активів, розміщених на тимчасово окупованій території в Донецькій області, не включаються у зведену звітність «Донбасенерго» через втрату контролю над ними.

Сумарна встановлена потужність Слов’янської ТЕС становить 880 МВт.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!