RSS
Новости
22 февраля 2022, 16:31
Презентували перший у світі електрокар на повітряній подушці за 100 тисяч доларів
Подано перший у світі електромобіль на повітряній подушці. Модель вийде на ринок цього літа, і коштуватиме вона 100 тис. доларів.

Автомобіль виглядає футуристично. Він ширяє на відстані приблизно 20 см від поверхні. Максимальна швидкість становить 100 км/год. Може, електрокар поступається в швидкості іншим електромобілям, але це найшвидша машина-амфібія. 

Одного заряду вистачає на 305 км. при швидкості 65 км/год. Автомобіль має відкриту кабіну з тандемним розташуванням сидінь, як у винищувача, і цифрову панель приладів. Також є повністю електрична трансмісія – бензиновий двигун приводить у дію три електродвигуни. Для більш коротких сплесків швидкості встановлено буферну батарею.

Зовні можна побачити щось подібне до великих колісних дисків. Насправді це ротори для повітроводів вентилятора. Така система потрібна підвищення маневреності.

Влітку планується випустити у продаж 50 екземплярів, проте вже набралося 180 покупців. Також варто зазначити, що через повітряну подушку машина класифікується як човен, тому на ній не можна їздити дорогами загального користування.

Раніше повідомлялося, що у Porsche вирахували оптимальну ємність акумулятора для електрокарів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mashyna.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое