RSS
Новости
22 февраля, 17:20
"ДТЕК Енерго" планує в 2022 році провести велику ремонтну кампанію на ТЕС і вкласти в теплову генерацію 2,8 млрд грн
"ДТЕК Енерго" цього року планує вкласти рекордні понад 2,8 млн грн у велику ремонтну кампанію на ТЕС за загальної суми запланованих інвестицій у шахти, генерацію та енергомашинобудівні активи 7,2 млрд грн.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії 22 лютого.

"Цей рік стане роком великої ремонтної кампанії в "ДТЕК Енерго". Значні інвестиції в наші теплові електростанції підвищать надійність та безпеку обладнання станцій. Реалізація цих планів необхідна для стабільної підготовки до наступного опалювального сезону", – повідомив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Ільдар Салеєв, слова якого наведено у документі.
За його словами, "збільшення інвестицій у вугледобувні та машинобудівні підприємства дозволяє розраховувати на нарощування цього року власного вуглевидобутку до 17,5 млн тонн".

Як випливає з прес-релізу, цього року інвестиційна складова у структурі понад 2,8 млрд грн, які планується вкласти у ремонтну кампанію на ТЕС, буде збільшено на 25%.
"Це найбільший обсяг вкладень компанії за останні три роки. У рамках підготовки до наступного опалювального сезону заплановано провести 32 планові ремонти енергоблоків станцій", – пояснили в "ДТЕК Енерго".
У свою чергу, компанія у 2022 році збільшить інвестиції у вугільні підприємства до 4 млрд грн, що на 670 млн грн, або на 20% більше, ніж минулого року.
"Ці кошти підуть на підготовку нових капітальних гірничих виробок, закупівлю шахтного обладнання, розвиток та підтримку підземного транспортного ланцюга, підвищення ефективності виробництва", – зазначили у ДТЕК Енерго.

У машинобудівні активи підприємства Corum Group ДТЕК Енерго інвестує 361 млн грн. Це майже у шість разів більше, ніж роком раніше, і у дев'ять разів більше, ніж у 2020 році.

Раніше повідомлялося, що майже третина СЕСд підключена до мереж операторів систем розподілу ДТЕК

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!