RSS
Новости
23 февраля, 09:24
Путін написав листа еміру Катару, Молдова та Україна планують наступний тест із ізольованої роботи енергосистем, на Хмельниччині побудують завод з виробництва біоеталону, – – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас цікаві новини за вчора

Путін написав листа еміру Катару - на фоні зупинки сертифікації проєкту Північний потік - 2

Деталі листа невідомі, але воно стосується «питань, що становлять взаємний інтерес»

Лист передав голові Катару Таміму бін Хамаду Аль Тані міністр енергетики РФ Микола Шульгінов у ході саміту ФСЕГ. Про це пише низка ЗМІ із посиланням на Катарське інформаційне агентство.

Молдова та Україна планують наступний тест із ізольованої роботи енергосистем на літо

Енергосистеми Молдови та України, які 24-26 лютого працюватимуть в ізольованому режимі у рамках підготовки до синхронізації з ENTSO-E, проведуть аналогічне тестування влітку цього року.

На Хмельниччині побудують завод з виробництва біоеталону

У Хмельницькій області побудують завод з виробництва біоеталону. Для зведення об’єкту Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України(НКЦПФР) зареєструвала 10 лютого випуск акцій інвестиційного фонду на 3 млрд гривень.

У Японії збудували потяг на водневому паливі

Перші випробування екологічно чистого локомотиву розпочнуться у березні 2022 року. Розроблений спеціалістами JR East водневий локомотив HYBARI здатний проїхати 140 км. без дозаправки.

Volkswagen почав продавати свій найдешевший електромобіль

Volkswagen офіційно оголосив про відновлення приймання замовлень на свій найдоступніший електромобіль. Міський хетчбек e-Up! Знову можна придбати після 14-місячної перерви.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!