RSS
Новости
23 февраля 2022, 14:26
General Motors просить американського регулятора схвалити автономний електричний шатл Cruise Origin без керма та педалей
Компанія Cruise, яка належить General Motors, звернулася до регуляторів для схвалення Cruise Origin – безпілотного мінівена для перевезення людей. Як заявляє Cruise у блозі, для повноцінної роботи шатла не потрібні кермо або педаль гальма, а також сонцезахисний козирьок.

У петиції автоконцерну та дочірньої компанії до Національного управління безпеки руху на трасах (NHTSA) стверджується, що Cruise Origin «є одним із найінноваційних транспортних засобів в історії». Електромобіль спеціально розроблений з нуля для роботи без участі водія.

Cruise запевняє, що в Origin дотримано всіх стандартів і випуск такого електромобіля на траси підвищить загальну безпеку дорожнього руху. Систему автономного управління вже випробували на автономних автомобілях GM Cruise, і творці запевняють, що вона точніша, ніж звичайний водій. Також виробник обіцяє забезпечити екологічну стійкість та вивести США у лідери з виробництва автономних технологій та штучного інтелекту.

Cruise буде виробляти безпілотники тільки в США, оскільки виробничі потужності знаходяться на заводі GM у Мічигані та створюють робочі місця в Америці.

Шаттл Origin був розроблений спільно з GM і Cruise і має два довгі сидіння один навпроти одного. На кожному сидінні з комфортом можуть розміститися два пасажири.

Якщо петицію підтримають, виробництво розпочнеться наприкінці 2022 року, а постачання – 2023 року.

Раніше повідомлялося, що General Motors збирається встановити 40 тис. зарядних станцій Ultium Charger та обігнати Tesla до 2025 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое