RSS
Новости
23 февраля, 17:47
Кабмін затвердив концепцію впровадження ринку "зелених" облігацій
Кабінет міністрів на засіданні 23 лютого затвердив концепцію запровадження та розвитку ринку "зелених" облігацій в Україні.

"Введення ринку зелених облігацій в Україні сприятиме залученню фінансування до проєктів альтернативної енергетики, енергоефективності, інших "зелених" прожктів; зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та скорочення викидів парникових газів; поліпшення інвестиційної привабливості, ділового клімату та конкурентоспроможності країни", – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Як випливає з презентації концепції, оприлюдненої Міненерго, запровадження ринку "зелених" облігацій в Україні створить підстави для активнішого залучення "зеленого" фінансування в країну та знизить тривалість узгодження позицій між зацікавленими органами.

Концепція передбачає розробку керівництва та національних стандартів, запровадження акредитації незалежних оцінювачів, розробку системи пільг та стимулів на ринку, запровадження механізмів залучення зацікавлених сторін.

За оцінками IFC, потенціал ринку "зеленого" фінансування в Україні до 2030 року становить близько $73 млрд, з яких потенціал ринку безпосередньо зелених облігацій – $36 млрд.

Раніше повідомлялося, що ICU вивела на ринок України "зелені" облігації "Укренерго"

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!