RSS
Новости
23 февраля, 21:32
Тайвань разом із Японією та Сінгапуром підтримав план президента США запровадити суворий експортний контроль над технологіями у Росії, якщо вона продовжить вторгнення в Україну
Тайвань разом із Японією та Сінгапуром підтримав план президента США Джо Байдена запровадити суворий експортний контроль над технологіями у Росії, якщо вона продовжить повномасштабне вторгнення в Україну.

Байден координує свої дії з технологічними гравцями Тайваню, Японії та Сінгапуру у розробці широкого спектру санкцій та експортних обмежень проти Москви. Три азіатські країни працюють зі США над підготовкою заборони на експорт до Росії напівпровідників, комп'ютерних чіпів та іншої високотехнологічної продукції.

Повідомляється, що ця стратегія змодельована після санкцій США проти китайської Huawei. У випадку з Huawei США використовували правило про прямі іноземні продукти (FDPR) для регулювання та обмеження багатьох компонентів Huawei, навіть якщо вони не були вироблені в США, або вони були вироблені з використанням технологій або програмного забезпечення, регульованих США, що призвело до падіння виручки китайської компанії на 30% у 2021 році.

Адміністрація Байдена використовуватиме FDPR для обмеження кількох секторів економіки Росії, включаючи технології, життєво важливі для її нафтогазової промисловості, оборони, цивільної авіації, імпортних автомобілів, смартфонів та побутової електроніки.

Раніше повідомлялося, що ескалація російсько-українського конфлікту може вплинути на спільний фінсько-російський ядерний проєкт щодо будівництва АЕС Ханківі-1

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!