RSS
Новости
23 февраля 2022, 22:40
Volkswagen має намір продати акції Porsche, щоб знайти гроші на електромобілі
Volkswagen Group веде переговори з Porsche Automobil Holding SE з приводу виведення на фондову біржу акцій легендарного виробника спортивних автомобілів. Отримані кошти планується витратити на випуск електрокарів.

Холдингова компанія Porsche і Volkswagen Group узгодили рамкову структуру для наступних кроків потенційного лістинга, яка тепер відправлена на затвердження раді директорів компанії. Поки немає повних гарантій, що компанія проведе IPO для Porsche.

Porsche стане останнім з ряду високопродуктивних брендів, які стануть публічними. Polestar, що належить Volvo, має бути зареєстрована на Nasdaq, цього року Lotus також підтвердив, що має намір розмістити акції свого китайського підрозділу з виробництва електромобілів Lotus Technology.

Минулого року з'явилися повідомлення про те, що Volkswagen Group може розмістити Porsche як засіб фінансування свого переходу до тотальної електрифікації у своєму мультибрендовому портфелі.

За даними фінансових аналітиків, це може стати одним з найбільших публічних розміщень акцій в Німеччині за останні роки. Porsche вже десять років входить до складу Volkswagen Group і постійно приносить значну частку прибутку компанії.

Ринкова вартість компанії оцінюється у 200 мільярдів євро, що майже вдвічі перевищує вартість її материнської компанії. Volkswagen Group нещодавно пообіцяла інвестувати майже 80 мільярдів євро в нові технології протягом наступних чотирьох років в рамках своїх амбіцій по електрифікації.

Раніше повідомлялося, що в Атлантиці згоріло тисячі Bentley та Lamborghini

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rbc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое