RSS
Новости
12 марта, 13:35
За добу енергетики повернули світло 7 000 родин на Київщині, - ДТЕК
За минулу добу, 11 березня, аварійні бригади ДТЕК повернули світло для 7 000 родин в Баришівському, Броварському, Києво-Святошинському та Вишгородському районів Київської області.

Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"Електромонтерам ДТЕК вдалося повністю або частково повернути світло у населені пункти Вишгородського району: Демидів, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж. В Києво-Святошинському районі відновили електропостачання в Софіївці-Борщагівці, Святопертівському, Гнатівці, Білогородці, однак одна вулиця тут знов знеструмлена в результаті пошкодження трансформаторних підстанції через бойові дії. В Броварському районі повернули світло у село Зоря. В Баришівці після нічного ракетного удару оперативно відновили світло 120 сім’ям", - зазначають в компанії.

Загалом протягом 11 березня світло повернули для близько 7 000 родин. Однак 2000 родин через нічні обстріли окупантів знову опинилися без світла.

Щоб проводити ремонти компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!