RSS
Новости
13 марта 2022, 12:46
У Франції держава оплачуватиме частину бензину при заправці
Напередодні виборів президента Франції чинний прем'єр республіки Кастекс пообіцяв підтримати водіїв, які зіштовхнулися із стрибком цін на бензин.

У Франції держава має намір підтримати громадян, чиї витрати на бензин або дизельне паливо суттєво збільшилися у зв'язку зі зростанням цін. З 1 квітня протягом 4 місяців водіям на заправках за рахунок бюджету компенсуватимуть по 15 центів на літр пального будь-якого типу. Про це прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс заявив у суботу, 12 березня, в інтерв'ю газеті Le Parisien.

Зараз середня ціна за літр бензину у Франції перевищує позначку в два євро, і за оцінкою Кастекса ця ситуація найближчим часом не зміниться. Повідомляється, що йдеться не про зниження податків, а саме про знижку. Її робитимуть водіям на заправці, а згодом держава компенсує їх власникам витрати, пояснив Кастекс.

Державному бюджету цей захід обійдеться у два мільярди євро, підрахували в уряді Франції. Прем'єр-міністр закликав нафтові концерни також зробити свій внесок у фінансове розвантаження французів та робити додаткові знижки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: dw.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое