RSS
Новости
19 марта 2022, 11:49
Нафтосервісні компанії Halliburton і Schlumberger йдуть з російського ринку
Найбільші нафтосервісні компанії світу йдуть з Росії.

Нафтосервісна компанія Halliburton з головним офісом у Х’юстоні (США) оголосила про повний вихід з російського ринку на фоні російської агресії щодо України. Компанія дотримується санкцій, якими забороняються транзакції та робота, у тому числі для деяких державних російських клієнтів.

У Halliburton зазначили, що декілька тижнів назад уже припинили всі поставки конкретних запчастин до Росії. Наразі Halliburton не має у Росії активних спільних підприємств.

«Війна в Україні нас дуже засмучує. У нас є співробітники як в Україні, так і в Росії, і конфлікт сильно впливає на наших співробітників, їхні сім’ї та близьких у всьому регіону», - сказав президент та головний виконавчий директор Halliburton Джефф Міллер. «З самого початку цього конфлікту ми приділяли першочергову увагу безпеці співробітників та дотриманню всіх відповідних санкцій».

 Schlumberger припинила нові інвестиції та розгортання технологій, продовжуючи працювати відповідно до міжнародних законів та санкцій, йдеться у заяві компанії.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое