RSS
Новости
19 марта, 20:17
Україна повністю забезпечена газом: добове споживання 100 млн куб. м при видобутку 50 млн куб. м та імпорті 10 млн куб. м – Макогон
Україна забезпечена газом у повному обсязі, а всі проблеми з газопостачанням споживачів у регіонах, що постраждали від російської агресії, виникають внаслідок ворожого обстрілу газопостачальної інфраструктури.

Про це повідомив гендиректор ТОВ "Оператор ГТС України" Сергій Макогон в ефірі національного телемарафону UAразом 18 березня.

"Я не бачу жодних загроз щодо наявності газу, тому що у нас у підземних сховищах близько 9,5 млрд куб. м, фактично у нас уже весна, споживання у нас 100 млн куб. м на добу, при цьому є власний видобуток близько 50 млн куб. м", – сказав голова ОГТСУ.

Крім того, за його словами, зараз Україна також здійснює імпорт газу з Європи в щодобовому обсязі 10 млн куб. м.

Своєю чергою голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко заявив на брифінгу у Львові 18 березня, що в Україні з початку військового вторгнення РФ дещо скоротився внутрішній видобуток газу до довоєнного рівня, проте обсяг видобутку при цьому на 1,5% перевищує аналогічний торішній показник.

"Тобто, українські газовики збільшили видобуток газу. Зараз, незважаючи на війну, продовжують буріння у безпечних районах, освоюватимуться нові родовища", – заявив Вітренко.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!