RSS
Новости
20 марта 2022, 16:37
Усі нафтосервісні компанії «великої четвірки» світу оголосили про припинення нових інвестицій у російських нафтогазовий ринок
Транснаціональна сервісна компанія нафтогазового сектору Weatherford оголосила про свою позицію щодо діяльності у Росії.

У компанії зазначили, що припинили постачання технологій та негайно призупинили будь-які нові інвестиції у Росію 24 лютого, одразу після російського вторгнення в Україну. За словами компанії, діючих спільних підприємств у Weatherford у Росії немає.

«Ми висловлюємо найглибші співчуття всім, хто постраждав від кризи в Україні, що продовжується, і щиро сподіваємося, що світ скоро буде відновлений… Ми будемо дотримуватися мінливого ландшафту санкцій і продовжуватимемо виконувати існуючі контрактні зобов'язання в рамках застосовних міжнародних законів і санкцій… Ми глибоко стурбовані кризою та закликаємо до якнайшвидшого дипломатичного та мирного врегулювання», - зазначив генеральний директор компанії Гіріш Саліграм.

Таким чином, усі нафтосервісні компанії «великої четвірки» (Halliburton, Schlumberger, Baker Hughes та Weatherford) оголосили про припинення нових інвестицій у російських нафтогазовий ринок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое