RSS
Новости
22 марта, 17:45
Енергокомпанії України закликали міжнародний бізнес припинити співпрацю з РФ у паливно-енергетичній сфері
НЕК "Укренерго", НАК "Нафтогаз України" та група ДТЕК закликали міжнародну бізнес-спільноту відмовитись від купівлі російських енергоресурсів та припинити будь-яке постачання в Росію комплектуючих та технологій для паливно-енергетичної сфери.

"Ми закликаємо усі західні компанії припинити будь-яку співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері. Відмовитися від купівлі російських енергоресурсів та заборонити постачання туди комплектуючих та технологій. Це стосується як газу, вугілля та електроенергії, так і виробництва двигунів, турбін, шахтного та іншого енергетичного обладнання", – йдеться у поширеному 22 березня на інформресурсах компаній спільному відкритому листі, який підписали їхні керівники Юрій Вітренко, Володимир Кудрицький та Максим Тімченко.

Українські енергетичні компанії наголосили, що країна, яка цілеспрямовано скидає бомби на притулки з дітьми, не може користуватись технічними та інтелектуальними досягненнями цивілізованого світу.

"Кожен долар, сплачений росії, призводить до нових жертв та руйнувань Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження", – підкреслюється в ньому.

Керівництво українських енергокомпаній акцентувало, що російська федерація розв'язала найбільш кровопролитну війну на європейському континенті за останні 80 років, яка забрала життя тисяч мирних громадян, в тому числі понад сто дітей, а 6,5 млн українців змушені залишити свої домівки через безперервні бомбардування мирних міст, обстріли житлових кварталів і відвертий терор.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!