RSS
Новости
23 марта, 09:01
Європейська комісія запропонує колективну закупівлю газу країнами Євросоюзу
Європейська комісія (ЄК) розраховує, що лідери країн ЄС на своєму саміті 24-25 березня схвалять принцип спільних закупівель газу Євросоюзом як один із заходів у зв'язку з кризою цін на енергоносії, "як це було з вакцинами...», заявив заступник голови ЄК Марош Шефчович.

"Це один із підходів, який ми доопрацюємо завтра, і, я сподіваюся, що його буде прийнято главами держав та урядів, тому що Євросоюзу дійсно потрібно краще використати величезну вагу своєї економіки для переговорів про ціни на енергоносії та про постачання газу", - сказав заступник голови ЄК, перед засіданням, яке розглядатиме безпеку поставок та ціни на енергію.

Навряд чи країни об'єднаної Європи повністю віддадуть на відкуп ЄК свої газові угоди з Росією та іншими постачальниками. Швидше мова буде про кінцевий обсяг газу, який необхідний для закачування в ПСГ напередодні зимового сезону в пропорційному співвідношенні. По поточних потребах кожна країна працюватиме з тими, які будуть вигідні на даний момент (приклад Угорщина з Газпромом).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: facebook.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!