RSS
Новости
24 марта, 12:40
12 000 родин та лікарня знову зі світлом: ДТЕК відновив електропостачання у 31 населеному пункті Київщини
23 березня аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі частково повернули світло у 31 населений пункт Броварського, Бориспільського та Вишгородського районів Київської області, знеструмлених через бойові дії. Знову зі світлом 12 044 родини. Також електромонтери забезпечили додаткове резервне живлення лікарні у Києво-Святошинському районі, яку нещодавно було знеструмлено через обстріли. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

Протягом 23 березня електромонтерам ДТЕК Київські регіональні електромережі вдалося частково відновити електропостачання у 31 населеному пункті у трьох районах: Броварському та Вишгородському, де не припиняються бойові дії, а також у Бориспільському, знеструмленому через бойові дії на околицях району. Загалом за минулу добу електромонтери ДТЕК відновили електропостачання для 12 044 родин у Київській області. З 24 лютого 2022 року, відколи агресор розпочав повномасштабний збройний напад на нашу державу, аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло майже 160 000 українських родин у Київській області.

Також електромонтери забезпечили додаткове резервне джерело живлення для соціально важливого об’єкту - лікарні у Києво-Святошинському районі, яку нещодавно було знеструмлено через обстріли. В разі пошкодження основної лінії, оперативно ввімкнеться резервна, що дозволить зробити постачання світла в лікарні безперебійним.

Компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Без світла залишаються мешканці 501 населеного пункту у Київській області. Ситуація ускладнена активними бойовими діями. Тридцять аварійних бригад безперервно працюють вже 29 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!