RSS
Новости
28 марта, 18:32
«Укренерго» відновлює добові аукціони на перетин для експорту е/е в Польщу
Оператор системи передачі НЕК «Укренерго», вперше після синхронізації української енергосистеми з ENTSO-E, відновлює добові аукціони з розподілу міждержавних перетинів для експорту електричної енергії до Польщі.

Про це 28 березня повідомили в НЕК «Укренерго».

«Укренерго» відкриває можливість для експорту електроенергії в Польщу А саме, відновлюються добові аукціони з розподілу міждержавних перетинів для експорту електроенергії в Польщу. Це перший аукціон після об’єднання енергосистеми України з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E», - йдеться в повідомленні.

Перший аукціон пройде 28 березня 2022 року на день поставки 30 березня (фактична дата початку експорту). Обсяг перетину, що виставлено на аукціон, складає 210 МВт (щогодини).

В цілому, передбачається, що пропускна спроможність між Україною та ENTSO-E cкладатиме до 2000 МВт та матиме прямий економічний ефект для країни в декілька мільярдів доларів на рік.

«Водночас для європейських країн українська електроенергія, 70% якої вже зараз складається з низьковуглецевих джерел, відкриває широкі можливості для заміщення російського газу», - наголосили в «Укренерго».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!