RSS
Новости
29 марта 2022, 14:10
Польські компанії дають Україні устаткування для відновлення енергетичної інфраструктури
Компанії, що входять до Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії, надали Україні допоміжні матеріали й устаткування для відновлення енергетичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

"Війна в Україні, спровокована агресією Російської Федерації, завдає величезних матеріальних втрат енергетичній інфраструктурі. У зв’язку з руйнуваннями, спричиненими бойовими діями, ми бачимо необхідність підтримати енергосистему матеріалами та обладнанням, що дозволить відновити постачання електроенергії на найбільш стратегічних напрямках", – заявив президент Польської асоціації передачі та розподілу електроенергії Роберт Засіна.

Серед наданого устаткування – кабелі для низької та середньої напруги з допоміжними матеріалами, трансформатори середньої/низької напруги, електрогенератори тощо.

Очікується, що найближчим часом буде відправлена наступна партія допомоги енергетичному сектору. Транспортування вантажів для України координує та організовує Польське урядове агентство стратегічних резервів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!