RSS
Новости
29 марта 2022, 18:33
Зеленський закликав країни ЄС негайно відмовитися від російської нафти щоб прискорити "зелений перехід"
Воєнне вторгнення Росії в Україні має прискорити "зелений перехід" у Європі, для цього європейські країни мають якнайшвидше відмовитися від російської нафти.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час виступу у парламенті Данії, текст якого оприлюднено на сайті голови держави.

"Ще задовго до цієї війни було очевидним, що людство має скорочувати використання викопного палива. Ера вугілля й нафти завдала довкіллю, нашій планеті в цілому дуже серйозної шкоди. "Зелені" технології, "зелена" енергетика стали логічною та справедливою відповіддю на цей виклик", – наголосив Зеленський.

"Європейська політика вже спрямована на скорочення споживання екологічно небезпечних ресурсів. Але російська агресія проти України та проти всього, на чому побудоване життя у Європі, є аргументом, щоб прискорювати "зелену" трансформацію на континенті. Європа має відмовитися від російської нафти, відмовитися якнайшвидше!", – заявив Президент.

Зеленський підкреслив, що саме доходи від енергоресурсів дають змогу керівництву Росії "бути зухвалими, порушувати загальновизнані правила, просувати ненависть проти інших народів, проти нас і руйнувати життя сусідніх країн". 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!