RSS
Новости
29 марта 2022, 19:34
ДТЕК знову викупив всю потужність для експорту електроенергії в Європу
АТ "ДТЕК Західенерго" викупило всю запропоновану НЕК "Укренерго" пропускну спроможність міждержавного перетину для експорту електричної енергії до Польщі на 31 березня.

За даними системного оператора, на аукціоні була запропонована потужність для експорту в об’ємі 210 МВт на всі години доби, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, на перший після тривалої перерви аукціон для експорту електроенергії до Польщі на 30 березня було виставлено потужність також в об’ємі 210 МВт на годину, усю її викупив трейдер із групи ДТЕК – компанія "Д.Трейдінг".

За даними на сайті ENTSO-E, на завтра експорт здійснюватиметься відповідно до викупленої потужності, за винятком перших трьох годин доби, коли заплановано експорт в об’ємі 70 МВт-год, 100 МВт-год та 200 МВт-год відповідно.

"Укренерго" 28 березня відновило добові аукціони щодо викупу міждержавних перетинів для здійснення експорту електроенергії до Польщі.

Нагадаємо, всі аукціони з імпорту-експорту було припинено 24 лютого у зв'язку з виходом енергосистеми України в ізольований режим у рамках синхронізації із ENTSO-E. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: censor.net.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое