RSS
Тренды
30 марта, 10:47
Німці отримають по 300 євро як компенсацію зростання цін на енергоносії
Німецький уряд в терміновому порядку погодив пакет заходів щодо захисту громадян (нім. – Entlastungspaket) від зростання цін на енергоносії.

План передбачає, що:

— Усі наймані працівники-платники податків отримають одноразову субсидію у розмірі 300 євро. Виплату буде проведено через роботодавців. Оскільки у ФРН діє прогресивна система оподаткування, громадяни з високими доходами отримають на руки менше. Самозайняті зможуть знизити на цю суму авансові податкові платежі. Дата виплати поки що невідома. Передбачається, що це станеться влітку.

— На додаток до допомоги на дитину сім'ї отримають одноразову додаткову субсидію у розмірі 100 євро.

— Одержувачі соціальної допомоги також отримають ще 100 євро на додаток до вже затвердженого раніше одноразового платежу у розмірі 100 євро.

— На три місяці буде знижено до мінімальних європейських значень податок на паливо. За розрахунками це зробить літр бензину на 30 центів дешевшим, а дизель — на 14 центів.

— Також на три місяці по всій країні буде введено єдиний проїзний квиток на муніципальний громадський транспорт лише за дев'ять євро на місяць.

Крім того, ухвалено рішення про деякі зміни в секторі будівництва та нерухомості, покликані знизити потребу у викопному паливі.

— З 2023 року всі нові будівлі мають будуватися за стандартом енергоефективності 55 (стандарт будівель підвищеної енергоефективності. Цифра «55» означає, що питома — на м2 — витрата первинної енергії не повинна перевищувати 55% діючої державної норми).

— З 2024 року всі системи опалення, що встановлюються, в будівлях повинні використовувати не менше 65% відновлюваної енергії. Це фактично означає заборону на встановлення нових котлів на рідкому паливі та природному газі, та стимулювання теплових насосів та опалювального обладнання, що працює на біологічній сировині.

Загальна вартість пакету оцінюється приблизно у 15 млрд євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: facebook.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!