RSS
Новости
30 марта 2022, 15:33
Питання виводу військ РФ із ЧАЕС та ЗАЕС потрібно розглядати на різних рівнях – глава МАГАТЕ
Питання звільнення окупованих російськими військами Чорнобильської та Запорізькою атомних станцій потрібно розглядати на різних рівнях, воно також залежить від досягнення домовленностей між сторонами про припинення вогню.

Про це заявив генеральний директор Міжнародного агентства з ядерної енергії Рафаель Маріано Гроcсі.

"Це питання потрібно розглядати на різних рівнях. Ми звісно ж сподіваємося, що момент припинення вогню вже близький, і ті переговори, які йдуть між Україною та Росією, приведуть до миру", – сказав Гроссі під час зустрічі з працівниками Южно-Української АЕС у середу, відеозапис якого розміщено в телеграм-каналі НАЕК "Енергоатом".

Водночас він назвав ситуацію на ЧАЕС та ЗАЕС критичною
"Ми як міжнародна організація будемо постійно слідкувати за цією ситуацією. Ми вважаємо, що це критична ситуація, і будемо робити все, аби наближати її вирішення", – запевнив Гроссі.

Також він зазначив, що до неї прикута увага журналістів усього світу і це гарантія того, що події на атомних станціях не вдасться приховати.

"Я на своєму прикладі хочу сказати, що журналісти з різних країн постійно звязуються зі мною, ведуть  постійні репортажі з України і будуть тримати  увагу всього світу, тож не забуде, що тут відбувається",  – наголосив глава МАГАТЕ.

Він подякував колективу ЮУАЕС, зазначивши, що він захищає дуже важливу інфраструктуру в важкі часи.

"Я щасливий бути зараз з вами. Ми слідкуємо за розвитком подій з самого початку війни. Ми будемо тут і на звязку з вами для того, аби все, що може тут відбутися не залишилося непоміченим, не залишилось невирішених проблем. Памятайте, що у вас є наша підтримка і весь світ дивиться на вас із дуже теплими почуттями", – звернувся до працівників станції Гроссі.

За його словами, в ході візиту будуть обговорюватися питання підтримки і допомоги Україні.

"Ви маєте знати, що представники багатьох країн звернулися до нас із пропозиціями надати підтриму через нашу організацію", – зауважив глава МАГАТЕ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!