RSS
Новости
31 марта 2022, 11:38
АТ «Миколаївобленерго» за останню декаду березня відновило живлення 66 тис. абонентів у 105 населених пунктах
АТ «Миколаївобленерго» за останню декаду березня відновило живлення електрикою 35 173 абонентів у 105 населених пунктах регіону, де мережі постраждали від обстрілів ворожої армії РФ. Роботи здійснювались, в тому числі, і в небезпечних умовах обстрілів території. Відновлено роботу ліній електропередач, що зазнали ушкоджень внаслідок ранкового обстрілу 29 березня. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

АТ «Миколаївобленерго» за минулі 10 днів (18-28 березня) відновило живлення  електрикою 66 173 абонентів у 105 населених пунктах регіону. Саме стільки населених пунктів певний час залишалися без електрики внаслідок обстрілів міст і сіл Миколаївської області ворогом – регулярними частими армії РФ.

«В області ворожими військами постійно ушкоджуються об’єкти енергетичної критичної інфраструктури – повітряні лінії  10, 35, 150 кВ, підстанції 150 кВ,  трансформаторні підстанції 35кВ. Декілька місць ворог обстрілював відразу ж після відновлення проводів та обладнання, тому ремонт ліній і підстанцій приходилося здійснювати двічі, а то й тричі. Проте ремонтні бригади, не дивлячись на постійні обстріли частини Миколаївщини, цілодобово, в режимі 24\7  здійснювали і продовжують здійснювати відновлення енергопостачання»,- повідомив В.о директора Вадим Данилків.

28 березня ремонтно-відновлювальні роботи на силовій підстанції 330 кВ «Миколаївська» дозволили ввести в дію 5 повітряних ліній 150кВ східної частини нашої області. 5 крупних силових підстанцій 150кВ було підключено до електромереж по схемі нормального режиму у Баштанському, Новобузькому та Казанківському районах, таким чином електропостачання було повернене 31 000 споживачів.

У місті Миколаєві та в області працівниками АТ «Миколаївобленерго» продовжуються ремонтні роботи на повітряних лініях 150кВ та 35кВ, які зазнали значних пошкоджень під час проходження бойових дій. Так, 29 березня у місті Миколаїв було відновлено робіту високовольтних ліній електропередач, що зазначили ушкоджень вранці цього дня. Незважаючи на складнощі самого відновлення та загрози з боку обстрілів загарбників, наполеглива праця енергетиків дозволила відновити схему нормального режиму для майже 2/3 споживачів міста Миколаєва та його найближчих сіл.

За словами  керівника «Миколаївобленерго», енергетики створюють резервні схеми живлення електрикою міст регіону шляхом встановлення перемичок, задіяння резервних ліній електропередач.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое