RSS
Новости
31 марта 2022, 14:12
Глава МАГАТЕ анонсував швидкий приїзд експертів на ядерні об'єкти України
Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі назвав дуже продуктивними зустрічі 30 березня з високопосадовцями України на Южно-Українській АЕС (ЮУАЕС) та анонсував швидкий приїзд експертів на українські ядерні об'єкти.
"Дуже скоро на ядерні об'єкти України прибудуть групи експертів та додаткове обладнання для безпеки", – написав він у твіттері за підсумками дня.
У щоденному повідомленні організації вказується, що на зустрічах з міністром енергетики України Германом Галущенком, головами ядерного регулятора України ДІЯРУ Олегом Коріковим та НАЕК "Енергоатом" Петром Котіним, а також директором ЮУАЕС Ігорем Половичем було розглянуто конкретні кроки щодо надання в терміновому порядку її ядерних об'єктів.

Крім того зазначено, що 30 березня до енергосистеми було приєднано перший енергоблок Рівненської АЕС ВВЕР-440, внаслідок чого загальна їх кількість у роботі зросла до дев'яти з п'ятнадцяти: чотири – на РАЕС, один – на Хмельницькій, два – на ЮУАЕС та два – на захопленій російськими військами Запорізької АЕС.

30 березня Гроссі відвідав ЮУАЕС, де зустрічався із представниками української сторони. На зустрічі з працівниками станції він зазначив, що питання виведення російських військ з ЧАЕС та ЗАЕС "необхідно розглядати на різних рівнях", і воно залежить від домовленостей щодо припинення вогню.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!