RSS
Новости
1 апреля, 11:37
У Німеччині закликають знизити швидкість на дорогах для економії енергоресурсів
Після того, як Росія напала на Україну, країни ЄС намагаються якомога швидше стати незалежними від нафти, газу та вугілля країни-агресора. У Німеччині закликають знизити швидкість на дорогах, щоб пом'якшити наслідки майбутньої енергетичної кризи.

Раніше повідомлялося, що пропонувалося ввести тимчасове обмеження швидкості 100 км/год на автомагістралях і 30 км/год у межах міста. 

Для більшості сучасних машин, обладнаних ДВЗ, найменша витрата палива знаходиться в інтервалі від 60 до 90 км\год. Необхідно брати до уваги аеродинамічні показники, при яких чим нижча швидкість, тим більша економія.

«Відтепер ми повинні ще уважніше слідкувати за споживанням енергії. Тому ми закликаємо обмежити швидкість», – каже генеральний менеджер Німецької асоціації міст Гельмут Деді. 

Екологічні активісти Німеччини також вже давно вимагають обмежити швидкість, щоб захистити клімат і зробити рух безпечнішим. За даними Greenpeace Німеччина могла б заощаджувати кожного року два мільйони тонн бензину та дизельного палива, якщо зменшити швидкість на трасах. Якщо знизити швидкість за містом зі 100 до 80 км/год, це дозволить заощадити додатково 400 тис. тонн палива на рік. 

До війни Німеччина отримувала близько третини нафти з Росії. У 2020 році це було близько 28 мільйонів тонн.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!