RSS
Новости
1 апреля, 14:19
Stop Bloody Energy: українські енергокомпанії проти співпраці з росією
Українські енергокомпанії закликають західних колег припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері.

НАК "Нафтогаз України", НЕК "Укренерго" та група ДТЕК запустили проєкт Stop Bloody Energy, в рамках якого вони закликають західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері. 

"Кожний долар, який заплатили за російські енергоносії, це долар відданий безпосередньо в руки вбивці. Більше не може бути жодних вагань з приводу того, вести комерційну діяльність з російськими енергетичними компаніями чи ні", - йдеться у заяві проєкту Stop Bloody Energy.

Як повідомили в “Укренерго”, на сайті https://bloody.energy/ зібрана інформація про газові, вугільні (трейдингові), нафтосервісні та машинобудівельні компанії, які продовжують співпрацю з росією. 

Мета проєкту Stop Bloody Energy — показати великі світові компанії, які, попри напад росії на Україну, продовжують вести бізнес у рф  і фактично заробляють на крові.

"Ті, хто ще цього не зрозумів, мають отримати чіткий сигнал: сьогодні у вашу маржу закладена конкретна кількість вбитих українських дітей, зруйнованих домівок, знищених міст і мільйони втрачених і понівечених війною життів. Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження", – зазначено на сайті.

Раніше повідомлялося, що енергокомпанії України закликали міжнародний бізнес припинити співпрацю з РФ у паливно-енергетичній сфері

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!