RSS
Новости
1 апреля 2022, 16:09
НБУ закликав страхувальників ядерних ризиків припинити співпрацю з рф та Білоруссю
Національний банк України звернувся з листом до Об'єднання страховиків з питань ядерних ризиків (Nuclear Risk Insurers) та Пулу ядерного страхування (Nuclear Insurance Pool) із проханням припинити будь-які ділові відносини із ядерними страховими пулами та страховими компаніями рф та її спільниці рб, пише НБУ.

Водночас Національний банк висловив сподівання на продовження повноцінної співпраці міжнародних страхових об’єднань з питань ядерних ризиків із Ядерним страховим пулом України.

«Пам’ятаючи трагедію Чорнобиля та Фукусіми-1, міжнародна спільнота не має права ігнорувати злочинні дії рф поблизу ядерних об'єктів України. Агресор наражає усе людство на ядерну небезпеку. Просимо посилити міжнародний тиск на рф та рб та сказати рішуче «ні» свідомому створенню загроз цивільним ядерним об'єктам», –  йдеться у повідомленні.

За словами НБУ, ситуація, що склалася в Україні, значно ускладнила перестрахування ядерних  ризиків. Окупанти тимчасово контролюють території Чорнобильської та Запорізької АЕС. Під потенційною загрозою перебувають дослідна ядерна установка «Джерело нейтронів» та сховище ядерних матеріалів Харківського фізико-технічного інституту, які з перших днів війни – під вогнем противника.

На жаль, ядерні ризики можуть значно зрости у короткостроковій перспективі. Тому сьогодні вкрай важливо приймати ризики перестрахування для всіх ядерних об’єктів України, забезпечуючи у такий спосіб їх фінансовий захист, йдеться у зверненні Національного банку.

Раніше повідомлялося, что глава МАГАТЕ анонсував швидкий приїзд експертів на ядерні об'єкти України

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое