RSS
Новости
4 апреля 2022, 12:45
ЄС робитиме все, аби забезпечити Україну паливом, насамперед, для сільського господарства – єврокомісар з енергетики
Європейський Союз докладатиме максимум зусиль для підтримки енергетичного сектора України, насамперед забезпечення паливом її сільськогосподарського сектора України, аби уникнути продовольчої кризи. Про це заявила єврокомісар з питань енергетики Кадрі Сімсон.

 

"Ми підтримуватимемо Україну в енергетичному плані. Є багато секторів, які потребують підтримки, наприклад, сільськогосподарський. Це дуже важливо для українських фермерів. Також важливість цього питання полягає в тому, що африканські та близькосхідні країни залежать від стану с/г сектору в України. Тому ми робитимемо все, щоб постачати сюди паливо, щоб підтримати вашу економіку, аби вона не постраждала сильніше", – сказала Сімсон у понеділок, 4 квітня.

Вона підкреслила, що країни ЄС дуже хочуть допомогти Україні з поставками палива, в тому числі й надати фінансування, але для цього уже зараз потрібно вирішити надважливі питання логістики.

Водночас, Сімсон наголосила, що залежний від російського газу ЄС уже дуже багато зробив, щоб посилити свою незалежність від російських енергоносіїв, і продовжує це робити, а в пошуку альтернативних варіантів враховує інтереси України.

"Єврокомісія радить всім членам ЄС посилити роботу у напрямку посилення своєї власної енергонезалежності, шукаємо альтернативні напрямки постачання енергоносіїв для наших країн. Це, наприклад, Азербайджан, інші країн. На Росії світ не зійшовся клином", – зазначила єврокомісар.

"Коли ми обговорюємо це питання з нашими постачальниками, партнерами, то обов'язково враховуємо інтереси України", – підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що американська ExxonMobil заморозила проєкт «Дальневосточный СПГ»

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!