RSS
Новости
4 апреля 2022, 14:25
LME заборонила приймати російські метали на британські склади
Після оголошення Великобританією додаткового 35% мита на імпорт російської міді, свинцю, первинного алюмінію та алюмінієвих сплавів Лондонська біржа металів (LME) опублікувала повідомлення про негайне призупинення розміщення російських марок кольорових металів на біржових складах у Великобританії, що були вивезені із Росії раніше 25 березня 2022 року.

Як зазначає біржа, прийняття цього рішення викликано тим фактом, що будь-який російський метал на складах, що належать біржі, у Великобританії не може бути проданий і поставлений споживачеві без значних фінансових витрат. Перевезення його на склади в інших юрисдикціях може виявитися непомірно високим.

У той же час біржа повідомляє, що наразі російський чи білоруський метал на складах LME у Великій Британії відсутній.

Під заборону потрапили кольорові метали виробництва Норнікеля (мідь), УГМК (мідь), РУСАЛ (алюміній та його сплави), Пермьцвітмет та СЕАЛ (алюмінієві сплави), ТОВ Фрегат (свинець).

Нагадаємо, що з 15 березня 2022 року Великобританія виключила Росію з режиму найбільшого сприяння у торгівлі та запровадила додатковий 35%-ний тариф на ввезення в країну заліза, сталі, міді, алюмінію, срібла, свинцю, залізняку та ряду інших товарів.

Зазначимо також, що імпорт нікелю (Норнікель), кобальту (Норнікель) та цинку (ЧЦЗ) ні до рішення уряду Великобританії, ні до розпорядження LME не потрапив.

Раніше повідомлялося, що Україна втратила 30% металургійних потужностей через війну 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое