RSS
Новости
4 апреля 2022, 16:44
Китайська BYD припинила виробництво бензинових/дизельних автомобілів
Китайський автовиробник BYD оголосив у неділю, що з березня поточного року припинив виробництво автомобілів, що працюють на нафтопродуктах. Повідомлення опубліковано на сайті Гонконгської біржі, де котируються його акції.

Компанія зосередиться на випуску електромобілів.

У той же час BYD продовжуватиме виробляти та постачати компоненти транспортних засобів, що працюють на рідкому паливі, щоб забезпечувати післяпродажне обслуговування своїх машин. Крім того, компанія продовжить випускати гібриди, що заряджаються (англ. plug-in hybrids), для яких, ймовірно, будуть вироблятися двигуни внутрішнього згоряння.

У березні BYD продала 104787 електромобілів, майже в 4,5 рази більше, ніж у березні 2021 року. PHEV) та електричні автомобілі на водневих паливних елементах (FCEV)].

Структура продажів BYD у березні поточного року виглядала таким чином: 53664 чистих електромобілів, 50674 гібридів, що заряджаються, 540 комерційних NEV.

Минулого року частка електромобілів (NEV) у продажах авто у Китаї склала рекордні 16,4%. У світі загалом також відзначалося швидке зростання продажів електричних машин. Їхня частка підскочила з 4,2% до 8,3%.

Нагадаємо, на частку транспорту припадає понад 65% глобального споживання нафти, зокрема автодорожній транспорт «з'їдає» понад 49% (IEA Key World Energy Statistics 2021, дані на 2019 рік).

Раніше повідомлялося, що BYD представив батарею із запасом ходу на 1 мільйон кілометрів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое