RSS
Новости
5 апреля 2022, 15:32
НКРЕКП просять надати операторам зв'язку інформацію щодо відновлення електропостачання на звільнених територіях
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з вимогою надати операторам зв'язку інформацію щодо відновлення електропостачання на звільнених територіях.

"Забезпечення зв’язком та інтернетом населених пунктів, які були визволені від окупантів українськими військовими, є одним із найважливіших завдань. НЦУ звернувся до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, із вимогою надати та постійно оновлювати графік відновлення електропостачання. Це дасть можливість операторам заздалегідь починати відновлення в місцях, де планують підключити електроенергію. А отже – максимально швидко забезпечувати громадян послугами", - наголошується у повідомленні Держспецзв'язку у телеграм-каналі відомства.

НЦУ разом із операторами також забезпечили блокування викрадених в українців окупантами сім-карток, які російські військові використовували для поширення дезінформації, а також залякування та шантажу українських громадян.

"Сьогодні вранці була пошкоджена мережа "Укртелекому" на Миколаївщині, що призвело до тимчасової відсутності послуг у регіоні. Фахівці компанії оперативно відреагували на ситуацію і до обіду відновили надання інтернет-послуги у Миколаєві та області через альтернативний канал. Наразі завершується ремонт основного каналу", - зазначають у Держспецзв'язку.

За інформацією відомства, через активні бойові дії та їх наслідки зберігається погіршення географічного рівня покриття послугами "Укртелекому": у Запорізькій області – 59%, Донецькій – 62%, Чернігівській – 68% та Харківській – 74%.

Водночас загалом критична інфраструктура та національна мережа "Укртелекому" працюють стабільно. Послуги надаються у всіх областях, окрім Луганської.

Інтернет-провайдери України за добу зафіксували 141 випадок пошкодження мереж або недоступності обладнання.

Переважна більшість країни має сигнал українських телеканалів. Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, який належить сфері управління Держспецзв'язку, незважаючи на обставини, продовжує робити все, що від нього залежить, щоб українці отримували правдиву інформацію про ситуацію в країні. Супутникове мовлення працює стабільно.

НЦУ повним обсягом забезпечує управління мережами за умов війни.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК відновив електропостачання для 15 700 родин у Києво-Святошинському районі на Київщині

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!