RSS
Новости
6 апреля, 11:06
Енергетичне співтовариство створило Фонд для відновлення української енергетичної інфраструктури
Енергетичне співтовариство створить Фонд енергетичної підтримки України для протидії наслідкам російського вторгнення. Донорами Фонду стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії і корпорації.

Зібрані кошти спрямують на відновлення енергетичної інфраструктури, яка була пошкоджена або зруйнована внаслідок бойових дій в Україні, розпочатих російською військовою агресією.

Запити компаній на проведення відновлювальних робіт будет координувати Міністерство енергетики. Водночас процедуру обрання постачальників будуть реалізовувати міжнародні закупівельні агенства із досвідом у галузі енергетики. Перевагу у закупівлях надаватимуть українським виробникам, які запропонують найвигідніше співвідношення ціни та якості, а також зможуть виконати замовлення за мінімальні строки.

“Я дуже дякую нашим партнерам з Енергетичного співтовариства за чітку позицію у підтримці України і створення такого Фонду. Мільйони українців вже відчули наскільки жорстокі наші вороги – росіяни вбивають жінок та дітей, нищать інфраструктурні об’єкти, залишають людей без світла та тепла. Але за сприяння наших друзів ми відновимо ці руйнування, відбудуємо країну, яка буде ще міцнішою і ще надійнішою енергетично”, - наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк надасть кредит Нафтогазу на відновлення інфраструктури

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!