RSS
Новости
6 апреля, 15:30
Міністр енергетики повідомив, скільки наразі запасів газу та вугілля
Орієнтовні запаси вугілля становлять значно більше 1 млн тонн, а газу - більше 9 млрд кубометрів. Про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко.

"Я намагаюся зараз не називати конкретні цифри – війна йде на всіх фронтах. Але скажу так - вугілля значно більше мільйона тонн, а газу більше 9 млрд кубометрів", - сказав міністр.

Він зазначив, шо опалювальний сезон закінчився і однозначно він пройшов успішно. 

"На жаль, останні 40 днів війни були, звичайно, випробуванням для енергосистеми. Але можна впевнено констатувати, що прогнози так званих "експертів", які говорили про неминучий провал сезону, м'яко кажучи, не виправдалися", - висловив думку Галущенко.

Також він розповів, що є шахти, які відновити вже не буде можливості. 

"Відбувається їх затоплення, і можливості повернути їх до роботи немає. Це шахта "Золота" в Луганській області, а також "Тошківська", яка знаходиться в цьому ж регіоні – вони потрапили під сильні обстріли, через які перервалося електрозабезпечення", - повідомив Галущенко.

А щодо газових родовищ- є пошкодження на Олишівському родовищі в Чернігівській області. Видобуток газу загалом впав десь на 15%, а вугілля на держшахтах - до 30%.

Раніше повідомлялося, що ЄС запровадить ембарго на вугілля з РФ і зачинить свої порти та дороги

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!