RSS
Новости
6 апреля, 16:49
Енергокомісар ЄС закликала партнерів фінансувати Фонд підтримки енергетики України
Комісар Євросоюзу з питань енергетики Кадрі Сімсон закликала партнерів по Спілці робити внески до нещодавно створеного Енергетичною спільнотою Фонду підтримки енергетики України.

"Цей новий Фонд полегшить та скоординує допомогу Україні. Це особливо хороший варіант для тих, хто хоче зробити свій внесок, але не має для цього достатньо можливостей. Я вдячна Енергетичній спільноті за створення цієї можливості, і я закликаю всіх наших партнерів зробити пожертвування до Фонду ", – наголосила Сімсон, слова якої наводяться на сайті Секретаріату ЄС.

За словами енергокомісара ЄС, Україна та її енергетичний сектор потребують європейської підтримки, але жодна країна чи організація не має достатньо ресурсів для забезпечення її енергетичної безпеки.

Як зазначив директор Енергетичного співтовариства Артур Лорковські, майже 2 млн українців залишаються без електрики та опалення.

"Пожертвування Фонду будуть використані для закупівлі вкрай необхідних енергоносіїв, ремонту пошкодженої енергетичної інфраструктури і підвищення ліквідності енергетичного сектора, що відчуває проблеми. Це допоможе полегшити страждання українського народу", - цитує сайт Секретаріату ЕС його слова.

Раніше повідомлялося, що енергетичне співтовариство створило Фонд для відновлення української енергетичної інфраструктури

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!