RSS
Новости
7 апреля, 09:00
Створено Фонд для відновлення української енергетичної інфраструктури, «Запоріжсталь» запустила в роботу дві доменні печі, виробник вітрогенераторів Vestas йде з Росії – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Енергетичне співтовариство створило Фонд для відновлення української енергетичної інфраструктури

Енергетичне співтовариство створить Фонд енергетичної підтримки України для протидії наслідкам російського вторгнення. Донорами Фонду стануть переважно держави-члени ЄС, а також міжнародні компанії і корпорації.

«Запоріжсталь» запустила в роботу дві доменні печі

Металургійний комбінат «Запоріжсталь» запустив у роботу дві з чотирьох доменних печей, які простоювали протягом місяця від початку російської агресії. Про це заявив 5 квітня Олександр Камишин, голова правління АТ «Укрзалізниця» під час візиту на підприємство у своєму Telegram-каналі.

Молдова проведе аукціон для проєктів відновлювальної енергетики на 230 МВт – це майже чверть від пікового споживання країни

В Молдові планують відібрати ВДЕ-проекти загальною потужністю 230 МВт, які отримають фіксований тариф на 15 років. Аукціон буде проведений по принципу "хто перший подав заявку, того і затвердили". Єдиним покупцем чистої електроенергії буде державна компанія «Енергоком».

Виробник вітрогенераторів Vestas йде з Росії

Генеральний директор Vestas Хенрік Андерсен оголосив 5 квітня, що підприємство покидає Росію. Це означає, що компанія відмовляється як від клієнтської діяльності, так і від іншої діяльності, яку можна вести на заводах. Підприємство планує передати бізнес відповідно до міжнародного та місцевого законодавства.

Експерти підрахували втрати сектору ВДЕ внаслідок агресії рф

Лише 27% від загальних потужностей ВЕС продовжує працювати, а решта – виведена з експлуатації.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!