RSS
Новости
11 апреля, 11:05
Польща може самостійно запровадити ембарго на російські нафту та газ, якщо ЄС не прийме таке рішення
Якщо Європейський Союз найближчими місяцями не запровадить ембарго на постачання російських енергоресурсів, Польща зробить це сама. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Шимон Шинковський.

Зазначається, що Польща раніше вже вирішила не продовжувати контракт на постачання газу з "Газпромом". Термін його дії закінчується наприкінці 2022 року. Проте тепер йдеться про те, що заборону на російський газ можуть запровадити раніше. Таким чином, країна хоче подати приклад іншим державам ЄС.

"Навіть якщо таке рішення не буде прийнято Євросоюзом, ми самі приймемо його протягом декількох місяців, щоб подати гарний приклад і спонукати інші країни вчинити так само", – сказав Шинковський.

 Проте він уточнив, що рішення лише однієї Польщі буде недостатньо, щоб завдати вирішального удару по російській економіці. "Тільки спільне рішення європейських держав має сенс", – додав Шинковський. 

При цьому він розкритикував позицію Німеччини, яка тягне з відмовою від російського газу, зазначивши, що заборона імпорту російського газу не зруйнує економіку Німеччини. Саме це є ключовим аргументом ФРН для відмови від введення ембарго.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз відмовиться від російського вугілля у серпні

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!