RSS
Новости
11 апреля 2022, 12:25
ЄС заборонив постачання в РФ обладнання для виробництва ЗПГ
Євросоюз у рамках п'ятого пакету санкцій заборонив постачання обладнання для переробки нафти та зрідження газу (ЗПГ). Це рішення перекреслює плани РФ стати одним із найбільших виробників ЗПГ у всьому світі, адже основне обладнання виробляється лише в країнах, які РФ позначила як «недружні».

Відтепер забороняється продавати, постачати, передавати чи експортувати, прямо чи опосередковано, товари та технології, що підходять для використання в переробці нафти та зрідженні природного газу (згідно із зазначеним переліком), незалежно від того, відбуваються вони з ЄС чи ні, будь-якій особі чи компанії у Росії або для використання в РФ.

Постачання за контрактами, укладеними до 26 лютого, згідно з документом необхідно завершити не пізніше 27 травня. До переліку забороненого для експорту обладнання потрапили технологічні установки для охолодження газу в ЗПГ-процесі, технологічні установки для поділу та фракціонування вуглеводнів у процесі ЗПГ, технологічні установки для зрідження природного газу, холодильні камери в ЗПГ-процесі, кріогенні теплообмінники в процесі ЗПГ, кріогенні насоси процесі ЗПГ. Обмеження не поширюються на газові турбіни та компресори.

Раніше повідомлялося, що Японія поповнює запаси ЗПГ на випадок, якщо Росія перекриє постачання

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое