RSS
Новости
11 апреля 2022, 16:52
Tesla Ілона Маска, Blocks Джека Дорсі та Blockstream об'єдналися для майнінгу біткойнів на сонячній енергії
Компанія Tesla Ілона Маска, Blocks Джека Дорсі та Blockstream оголосили про співпрацю в рамках створення майнінг-ферми в Техасі, яку живитиме вдень сонячна електростанція потужністю 3,8 МВт і система Megapack на12 МВтч вночі.

Співзасновник і генеральний директор Blockstream Адам Бек, британський криптограф і член команди «шифропанків», повідомив CNBC у кулуарах конференції Bitcoin 2022 у Майамі, що об'єкт спроектований як доказ концепції існування масштабної криптоферми, що на 100% працює на відновлюваній енергії.

У біткоін-ферми буде загальнодоступна панель інструментів, на якій відображатимуться показники продуктивності проекту в режимі реального часу, включаючи вихідну потужність і загальну кількість видобутих біткойнів. Вона має бути доступна цілодобово з будь-якого браузера, заявили у Blockstream.

Комбінація фотогальваніки Tesla та акумуляторного обладнання Megapack забезпечить продуктивність 30 петахешів за секунду. Blockstream надасть інфраструктуру для майнінгу, поділиться досвідом та контролюватиме об'єкт, завершення будівництва якого заплановано на кінець цього року.

Раніше повідомлялося, що Tesla відкрила свій перший завод у Європі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое