RSS
Новости
12 апреля, 09:35
Україна має ресурси для забезпечення стабільного енергопостачання - Галущенко
Україна має необхідні ресурси для забезпечення стабільного енергопостачання в умовах воєнного часу. Про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко на заході Енергетичного Співтовариства щодо безпеки і стабільності енергосектору України під час війни.

"Важливо, щоб енергетична система України залишалася стійкою. Навіть у часи війни. Міністерство, регулятор, компанії працюють цілодобово і повністю злагоджено. Ми маємо необхідні ресурси для стабільного забезпечення споживачів енергією. Також ми маємо резерви, які можна використовувати за потреби. Все це дає нам впевненість у подальшому стійкому функціонуванні енергосистеми", - сказав Галущенко.

Він підкреслив, що жодна країна не має такого досвіду управління енергетичним сектором в умовах війни, як Україна. Водночас, за його словами, підтримка ліквідності українського енергетичного ринку вимагає дієвого рішення, яке можливе лише за умови дозволу комерційної торгівлі значними обсягами електроенергії між енергосистемою України та енергосистемою Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що Польща планує імпортувати електроенергію з України

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrinform.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!