RSS
Новости
12 апреля 2022, 12:25
«АрселорМіттал» задув доменну піч №6 після зупинки виробництва
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» задуло доменну піч №6 після більш ніж місячного простою металургійного виробництва внаслідок російської агресії проти України. Про це повідомив Олександр Вілкул, начальник військової адміністрації Кривого Рогу у своєму Telegram-каналі.

Сьогодні комбінат має намір випустити першу тисячу тонн чавуну на добу, а надалі вийти на режим п’ять-шість днів. Коксохімічне та гірничорудне виробництво також нарощують обсяги випуску продукції.

«Перший військовий чавун. Металурги Кривбасу – великі молодці. Титанічна робота. Нова логістика постачання сировини, відвантажень продукції. Дякую колективу та керівництву комбінату, а також міністру інфраструктури Олександру Кубракову та голові правління «Укрзалізниці» Олександру Камишину за участь у запуску логістики», – йдеться у повідомленні Олександра Вілкула.

Як говорилося раніше, після запуску доменної печі №6 «АрселорМіттал» планує нарощувати потужності. Так, у планах до 2 травня запустити домну №8, а до 10 травня експортувати залізорудний концентрат із рудозбагачувальної фабрики №1. Окрім того, до кінця квітня планується вивести гірничий департамент на 100% потужності.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу “АрселорМіттал” скоротив випуск загального прокату на 25% у порівнянні з січнем-березнем 2021 року – до 860 тис. т. Виробництво сталі за три місяці знизилося на 22,5% – до 930 тис. т, а чавуну – на 27%, до 1 млн т.

Раніше повідомлялося, що «АрселорМіттал» планує запустити другу доменну піч на початку травня

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое