RSS
Новости
13 апреля, 09:00
Україна готова експортувати в Євросоюз 15-16 млн МВт/год на рік, потужність світової ВДЕ-генерації перевищила 3000 ГВт, Honda інвестує у електромобілі – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

Україна готова щороку експортувати до 16 мільйонів МВт/год електроенергії

Через зменшення споживання електроенергії Україна має великі залишкові обсяги і готова експортувати в Євросоюз 15-16 млн МВт/год на рік. Про це повідомив заступник міністра енергетики Ярослав Демченков на полях організованої Енергетичним співтовариством конференції щодо безпеки та стабільності українського енергетичного сектору у понеділок 11 квітня у Відні.

Встановлена ​​потужність ВДЕ-електростанцій у світі перевищила 3000 ГВт за підсумками 2021 року

Згідно з останніми даними IRENA, у 2021 році потужності електростанцій, що працюють на основі відновлюваних джерел енергії, зросли на 257 ГВт. Переважна частина нових потужностей ВДЕ (88%) – це сонячні та вітрові електростанції. Сонячна та вітрова генерація поступово стають найбільшими секторами світової електроенергетики.

В Україні запобігли масштабній кібератаці на енергетичний сектор

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, заявила про запобігання масштабній кібератаці на енергетичний сектор. Про це повідомляє Держспецзв'язку в Telegram.

Honda інвестує 40 мільярдів доларів у виробництво електромобілів

Автовиробник Honda Motor планує витратити 40 млрд доларів на розвиток електромобілів протягом наступного десятиліття - близько 30 моделей електромобілів будуть випущені до 2030 року.

Дефіцит ліквідності енергоринку становить 250 млн євро на місяць - Галущенко

Незважаючи на виняткову стійкість енергосистеми України, яку вона демонструє з самого початку війни, спостерігається падіння фінансової стійкості енергоринку, констатував міністр.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!