RSS
Тренды
13 апреля 2022, 10:05
Міністерство економіки Німеччини працює над законом, який дозволить експропріювати частки заводів "Роснафти"
За даними німецької газети Die Zeit, Міністерство економіки Німеччини працює над модернізацією Закону про енергетичне забезпечення. Уряд занепокоєний тим, що нафтопереробний завод у Шведті майже повністю підконтрольний "Роснафті".

Закон був прийнятий у 1975 році та призначений для полегшення експропріації енергетичних компаній у разі надзвичайної ситуації. Зазначається, що тепер він має бути адаптований до нинішньої кризи. “Закон уповноважує уряд вживати необхідних заходів відповідно до правових норм для забезпечення життєво важливих потреб в енергії, коли енергопостачання перебуває під безпосередньою загрозою або порушується”, пише видання з посиланням на проєкт доповіді.

В крайньому разі можлива експропріація заводів. Відомо, що Міністерство економіки розпочало так зване міжвідомче узгодження з іншими міністерствами.

"Роснафта" - третя за обсягами нафтопереробна компанія на німецькому ринку з потужністю переробки сирої нафти до 12,8 млн т на рік, що становить більш ніж 12% потужностей Німеччини. Операційна діяльність провадиться дочірнім підприємством Rosneft Deutschland GmbH. "Роснафта" постачає близько чверті обсягів імпорту сирої нафти до Німеччини та є найбільшим постачальником нафти до цієї країни.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое