RSS
Новости
13 апреля, 17:52
Членство Росії в Агентстві з атомної енергії призупинено
Російська федерація, що є державою-агресором, відсторонена від участі в Агентстві з атомної енергії (Nuclear Energy Agency). Таке рішення було прийнято 11 квітня Організацією економічного співробітництва та розвитку.

«Членство Росії в Агентстві з атомної енергії було призупинено 11 квітня за рішенням керівного органу ОЕСР», - повідомляють в Агентстві.

Росія була членом Nuclear Energy Agency з 2013 року.

Як зазначають в NEA, росія має 5-ту за величиною у світі цивільну ядерну програму, після США, Франції, Китаю та Японії.

Агенство з атомної енергії - спеціалізована міжнародна установа, створена у межах Організації економічного співробітництва та розвитку з метою раціонального використання атомної енергії у мирних цілях. Головним завданням Агентства з атомної енергії, визначеним у його статуті, є допомога країнам-членам у збереженні та розвитку атомної енергії як безпечного, нешкідливого для навколишнього середовища та економічного джерела енергії.

Агентство з атомної енергії є своєрідним форумом для обміну інформацією та досвідом з поглиблення міжнародного співробітництва у сфері безпечного використання атомної енергії у мирних цілях.

Серед основних проблем Агентства — ядерна безпека, розвиток ядерної енергетики, охорона громадського здоров’я, захист від радіації, ядерне право та відповідальність у цій сфері, наукові дослідження у сфері ядерної енергії, ведення банку даних, управління ядерними відходами, збір та обмін інформацією у сфері ядерної енергії.

Раніше повідомлялося, що Британія планує активно розвивати атомну енергетику та будувати нові АЕС

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!