RSS
Новости
14 апреля 2022, 09:09
В РФ проблеми з постачанням літію, Чеська АЕС відмовилась від російського палива, Фінляндія запустить новий ЗПГ- термінал – та інше за вчора
ЕлектроВісті підготували для вас новини за вчора

У Росії намітилися "гігантські" проблеми з постачанням літію

Аргентина та Чилі призупинили постачання в Росію літієвої руди.

Чеська АЕС відмовилась від палива з РФ

Із 2024 року ядерні тепловидільні збірки для чеської атомної електростанції у Темеліні поставлятимуть американська компанія Westinghouse і французька Framatome, вони замінять паливо від "ТВЕЛ" держкорпорації "Росатом". Про це повідомив речник конгломерату енергетичних компаній ČEZ Ладислав Кржиж.

Фінляндія готується до запуску нового ЗПГ-терміналу

Новий ЗПГ-термінал буде єдиним у Фінляндії, підключеним до газотранспортної системи країни. Введення в експлуатацію заплановане на жовтень 2022 року.

Сильного дефіциту на ринку нафти через падіння обсягів добутку в Росії не буде — доповідь МЕА

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) опублікувало щомісячну доповідь з питання світового попиту на нафту. Згідно з даними, сильного дефіциту на ринку нафти через падіння обсягів добутку в Росії не буде. Його компенсує послаблення світового попиту, стабільне зростання видобутку країн-членів ОПЕК+, а також країн поза альянсом.

До 2031 року глобальні потужності з виробництва електролізерів зростуть у десятки разів – Guidehouse Insights

Компанія Guidehouse Insights опублікувала дослідження перспектив ринку електролізерів – пристроїв, що розщеплюють молекули води на водень та кисень за допомогою електричного струму. До кінця 2022 року глобальні потужності становитимуть лише 1,3 ГВт, вважають автори. Проте до 2031 року вони зростуть у десятки разів – до 104,6 ГВт.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое