RSS
Новости
14 апреля 2022, 09:25
Uniper переобладнає ПСГ для зберігання водню
Німецька енергетична компанія Uniper оголосила про початок реалізації демонстраційного проєкту зберігання водню у великих обсягах. Для цього буде переобладнане підземне сховище газу (ПСГ) у Круммхерні на півночі Німеччини, яке не функціонує з 2017 року. Нова соляна каверна буде створена з використанням свердловини.

Об'єкт має бути введений в експлуатацію у 2024 році, місткість зберігання становитиме 250 тис. кубометрів водню.

Uniper заявила, що її мета — розробити й випробувати «в польових умовах» проєкт для зберігання зеленого водню в промислових масштабах, а потім запропонувати його на ринку.

У 2020 році німецька компанія розпочала проєкт національного центру екологічно чистого водню «Зелений Вільгельмсхафен». Проєкт розташований у портовому місті Вільгельмсхафен (Нижня Саксонія, ФРН) на узбережжі Північного моря. Там планується побудувати термінал для імпорту аміаку, а також великий завод електролізерів потужністю до 1000 мегават. Uniper має намір включити нове сховище водню до цього проєкту.

У лютому поточного року Uniper уклала угоду з компанією Salzgitter щодо поставок зеленого водню для сталеливарного виробництва.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое