RSS
Новости
14 апреля, 10:05
JGC Holdings та Kawasaki Kisen будуть перебудовувати старі танкери на морські бази для ЗПГ-заводів
JGC Holdings та судноплавна компанія Kawasaki Kisen перетворять старі танкери для перевезення ЗПГ на сховища для заводів з виробництва ЗПГ. Це на 30% дешевше, ніж будувати нові бази.

Морські термінали ЗПГ з установками зі зрідження відомі як плавучі заводи ЗПГ (FLNG). Будівництво стандартного заводу FLNG зазвичай коштує близько 793 мільйонів доларів.

JGC і Kawasaki Kisen's переобладнають старі танкери ЗПГ у сховища для заводів ЗПГ. Цей метод знизить вартість будівництва до 30%, у порівнянні з будівництвом морського сховища з нуля.

Будівництво наземного об'єкта коштує дешевше, тому що займає менше часу. Крім того, резервуари для тимчасового зберігання зрідженого газу можуть побудувати лише кілька суднобудівників у Південній Кореї та інших країнах.

У світі налічується від 120-130 придатних для переобладнання танкерів, 50 з яких буде виведено з експлуатації найближчим часом. Компанії вважають, що загальна місткість переобладнаних танкерів може становити 3,5 мільйона тонн, що еквівалентно приблизно 30% імпорту ЗПГ до Європи в січні.

Раніше повідомлялося, що у Латвії планують побудувати власний ЗПГ-термінал

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!