RSS
Новости
14 апреля 2022, 10:50
БЕБ запобігло експорту до Росії металопрокату на 52 млн грн
Бюро економічної безпеки України (БЕБ) запобігло експорту до Росії прокату чорних металів загальною вартістю 52 млн грн. Про це йдеться у прес-релізі бюро.

Раніше з ініціативи БЕБ наклали арешт на 17,8 тис. вагонів, що належать Росії та Білорусі. Наразі співробітники бюро проводять аналіз та оцінку виявлених товарно-матеріальних цінностей», – йдеться у повідомленні.

У межах кримінального провадження на території залізничних станцій у Запорізькій області виявили 20 вагонів з металопрокатом, який є власністю РФ. Загальна вага металу становить 1,28 тис. т, а приблизна вартість – понад 52 млн грн.

Внаслідок проведених заходів експорт прокату в країну-агресор зупинено. БЕБ наклало арешт із забороною відчуження, розпорядження чи використання майном.

«До Запорізької військово-цивільної адміністрації подано інформацію про список виявлених вагонів та товарно-матеріальних цінностей для ухвалення рішення щодо їх подальшої націоналізації. Досудове розслідування з кримінального провадження триває», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Росії намітилися "гігантські" проблеми з постачанням літію

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gmk.center
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое