RSS
Новости
15 апреля, 12:35
Уряд Німеччини закликав громадян заощаджувати енергію, щоб знизити залежність країни від російських енергоресурсів
Німці повинні почати економити споживання енергоресурсів, щоб стати незалежними від російського викопного палива», заявив міністр економіки Роберт Хабек. Країна шукає способи скоротити об'єм імпорту газу та нафти з РФ у відповідь на війну в Україні.

Німеччина змушена відмовитися від російського газу та нафти, оскільки доходи від їхнього продажу забезпечують Москву життєво важливими засобами для ведення війни.  

Хабек сказав, що Німеччина може стати менш залежною, якщо громадяни скоротять споживання енергії, пропонуючи наскільки можна використовувати поїзд чи велосипед замість автомобіля.  

«Кожен кілометр, який ви не проїхали в автомобілі, — це внесок у зниження постачань енергоносіїв з Росії. Ми також таким чином захищаємо довкілля», - сказав Хабек.   

Хабек сказав, що скорочення індивідуального споживання енергії на 10% можливе, додавши, що роботодавці можуть зробити свій внесок, запропонувавши працівникам можливість працювати з дому, де це можливо.  

 «Скрізь, де це можливо, можна було знову працювати з дому один або два дні на тиждень - спочатку на добровільній основі», - сказав він.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!