RSS
Новости
18 апреля 2022, 14:17
Байден відновлює нафтогазовий лізинг федеральних земель
Адміністрація Байдена відновить лізинг федеральних ділянок під видобуток нафти і газу у спробах тримати ціни на пальне. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на Міністерство внутрішніх справ США.

Близько 60 тисяч гектарів державних земель будуть виставлені на продаж наступного тижня. Це поставить кінець мораторію на нові лізингові контракти, запровадження якого було серед перших кроків Байдена після обрання на посаду.

Боротьба зі зміною клімату була центральною у виборчій кампанії президента, і серед заходів Байден обіцяв зупинку буріння на державних землях. У січні 2021 року він підписав акт, яким заморозив нові контракти, які очікували на розгляд, загальною площею 100 млн га федеральних земель. 

Але у червні торік федеральний суд Луїзіани зобов’язав адміністрацію Байдена перезапустити програму лізингу, чого досі не відбулося.

З відновленням продажу нові договори лізингу вимагатимуть вищі роялті з виробників нафти та газу, ніж раніше — 18,75% порівняно з попередніми 12,5%. Також кількість землі, яка буде виставлена на аукціон, буде значно менше за ту, яку просили представники галузі.

Водночас зазначається, що видобуток нафти і газу з федеральних земель на суші становить менше 10% загального видобутку в США. Тож, за словами аналітиків, після відновлення лізингу, для відновлення видобутку нафти та газу знадобляться місяці, якщо не роки, що навряд чи вплине на світові ціни на нафту.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США ухвалив законопроєкт про заборону імпорту російських нафти й газу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое