RSS
Новости
19 апреля, 16:01
В Україні працюють над можливістю використання інтернету Starlink усіма бажаючими
Масове використання супутникового інтернету Starlink може частково впливати на роботу радіорелейного обладнання українських військових. Тому використання терміналів для доступу до мережі від компанії SpaceX споживачами, крім об'єктів критичної інфраструктури, обмежене, зазначають у прес-службі Держспецзв'язку.

“Ця проблема тимчасова та пов'язана з новизною техніки від SpaceX. Для зняття цих обмежень потрібно провести розрахунки та ряд досліджень, які продемонструють, наскільки робота терміналів на частотах, що використовуються, може вплинути на роботу інших користувачів. Після підтвердження безпеки використання терміналів Starlink вони можуть бути допущені до масового використання”, - йдеться у повідомленні.

Розпорядження Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) дало можливість використати обладнання для доступу до супутникового інтернету на об'єктах критичної інфраструктури, від яких залежить нормальне функціонування держави та життя тисяч українців.

Водночас наголошується, що про будь-які штучні заборони та обмеження в користуванні інтернетом за допомогою Starlink не йдеться. “Всі громадяни та бізнес отримають можливість доступу до супутникового інтернету після завершення всіх необхідних процедур. НЦУ та Нацкомісія, яка здійснює регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку вже проводять відповідну роботу та завершать її найближчим часом”, - наголосили у Держспецзв'язку.

Нагадаємо, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало уряду України 5000 терміналів Starlink завдяки партнерству з компанією SpaceX, здатним забезпечити безперебійну передачу даних із будь-якої точки України.

Раніше повідомлялося. що "Укрзалізниця" отримала 15 пристроїв Starlink

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!